Nyílt nap

Kedves leendő Gólyák!

Kollégiumunkban 2023. március 25-én délelőtt 10 órától nyílt napot tartunk, melyre szeretettel várunk Titeket és szüleiteket. Az egész napos program keretein belül megismerhetitek, hogy milyen is a kolis élet, miért jó a Luther Otthonban lakni, és hogy pontosan mit is jelent szakkolisnak lenni. Interaktív programokkal és érdekes előadásokkal várunk Titeket, melyről nem érdemes lemaradni, ha azt fontolgatod, hogy hozzánk jelentkezel szeptembertől.

Kérünk, hogy az alkalmon való részvételhez az alábbi linken keresztül regisztrálj:

https://forms.gle/ypTG9cmL1wFDaNNu7

A nyílt nap plakátja

Kezdés: 2023. március 25. 10:00

Címünk: 1117 Budapest, Magyar Tudósok Körútja 3

Ha bármilyen kérdés felmerülne bennetek, bátran keressetek minket a lutherotthon.felveteli@lutheran.hu email címen!

Reméljük hamarosan találkozunk!